Přizpůsobení webu
Adresa OÚ

Obecní úřad

Lubná č.p. 177

767 01 Kroměříž

Tel: 573 335 025


obec@old.obeclubna.cz

Informace z obce
rocenka
Poloha obce

GPS - Lubná

49°22'24.60''N, 17°39'64.90''E

Ukázat na mapě

Geomorava-obec-300x148

2

5

5

Základní informace
KrajZlínský
OkresKroměříž
PoštaNE
Škola
Kat. výměra764 ha
Nad. výška245 m
Počet obyv.450
Prům věk40

CZECH POINT

Obecní úřad Lubná poskytuje ověřené výstupy z informačních systémů veřejné správy. 


  • z rejstříku trestů
  • z katastru nemovitostí
  • z obchodního rejstříku
  • z rejstříku živnostenského podnikání pro fyzické osoby
  • z rejstříku živnostrnskéhopodnikání pro právnické osoby
  • z bodového hodnocení řidičů
  • vidimace a legalizace podpisů a listin
Důležitá telefonní čísla
Tísňová linka112
Záchr. služba155
Hasiči150
Policie158

Měsíc září svým ufoukaným podzimním počasím přímo vybízí k oblíbenému pouštění draků. Nejinak tomu bylo i v naší obci. Poslední zářijový čtvrtek se děti místní mateřské školy v doprovodu svých sourozenců, rodičů i prarodičů zúčastnily historicky první drakiády. Dějištěm se stalo sklizené pole za kulturním domem, místo, kde se vítr prohání snad každý den v roce. Děti statečně zápolily s draky létajícími na dlouhých šňůrách ve výškách, o kterých se mnohým ptákům ani nesní, s draky na krátkých šňůrách, jejichž let byl přímo úměrný fyzické kondici pilota, a sem tam i s draky nelétajícími vůbec, ať se jejich majitel snažil, jak chtěl. Paní učitelky všechny děti – piloty odměnily krásnou ručně zdobenou medailí a drobnými sladkostmi. Své zkřehlé ruce si malí a velcí účastníci mohli ohřát u společného táboráku a vůně opékaných špekáčků se šířila široko, daleko. Všichni se shodli na tom, že při pouštění draků se užije spousta legrace a zábavy. Do dalšího ročníku přejeme dobrý vítr!

 

 

 

Datum a svátky

 

Informace o koronaviru

Úřední deska


Všechny dokumenty, včetně návrhu a schváleného : rozpočtu, střednědobého výhledu rozpočtu, závěrečného účtu, rozpočtového opatření apod., jsou uveřejněny v úplném znění zde na elektronické úřední desce a nahlédnout do jejich listinné podoby je možné v kanceláři OÚ v Lubné v úředních hodinách.
Pohlednice Lubné
Na obecním úřadu jsou k dispozici nové pohlednice naší obce. Jsou zhotoveny ve dvou variantách: zimní a letní. Prodej v úředních hodinách. Cena za  1 kus 15,-Kč.

pohled letní0003

   pohled zimní0002

Odkazy

Mikroregion Chřiby

www.chribymikroregion.cz


MAS Hříběcí hory

www.hribecihory.cz


Sdružení pro cestovní ruch - KM

www.region-kromeriz.cz/

Jaké bude počasí
Služby v okolí

Kroměřížská nemocnice a.s.

Tel: 573 322 111

 

VaK Kroměříž

Tel: 573 517 500, 501

 

E-On

Tel: 840 111 333

 

RWE

Tel: 840 112 355

 

Hlavní pošta Kroměříž

Tel: 840 111 244

Statistika

TOPlist