Přizpůsobení webu
Adresa OÚ

Obecní úřad

Lubná č.p. 177

767 01 Kroměříž

Tel: 573 335 025


obec@old.obeclubna.cz

Informace z obce
rocenka
Poloha obce

GPS - Lubná

49°22'24.60''N, 17°39'64.90''E

Ukázat na mapě

Geomorava-obec-300x148

2

5

5

Základní informace
KrajZlínský
OkresKroměříž
PoštaNE
Škola
Kat. výměra764 ha
Nad. výška245 m
Počet obyv.450
Prům věk40

CZECH POINT

Obecní úřad Lubná poskytuje ověřené výstupy z informačních systémů veřejné správy. 


  • z rejstříku trestů
  • z katastru nemovitostí
  • z obchodního rejstříku
  • z rejstříku živnostenského podnikání pro fyzické osoby
  • z rejstříku živnostrnskéhopodnikání pro právnické osoby
  • z bodového hodnocení řidičů
  • vidimace a legalizace podpisů a listin
Důležitá telefonní čísla
Tísňová linka112
Záchr. služba155
Hasiči150
Policie158

Prosinec je měsíc, na který se těší zejména děti. Protože se blíží nejkrásnější svátky v roce a to jsou Vánoce. Ještě než se rozsvítí svíčky na stromečku, můžeme se radovat z příchodu svatého Mikuláše. Od začátku měsíce jsme s dětmi vyhlíželi Mikuláše a jeho družinu. I když se některé děti bály, přesto se všechny těšily, že navštíví i naši školku. Děti se naučily básničky, písničky a pro čerta si připravily i taneček.

Konečně se děti dočkaly a Mikuláš přišel i k nám.  A bylo to jako v pohádce. Ve čtvrtek dne   3. 12. 2020 již od rána sněžilo, jakoby se roztrhla sněhová peřina. Všichni jsme se šli podívat na školní zahradu, abychom si užili sněhovou nadílku a těšili si, že uvidíme Mikuláše. A on opravdu přišel. A nebyl sám. Doprovázel ho anděl a nezapomněli vzít ani čerta. Dětem zářily očička, když je všechny uviděly, ale zároveň se i bály.

Mikuláš byl však moc hodný. Děti mu zazpívaly a řekly básničku a on jim na oplátku prominul nějaký ten hříšek. Anděl jim dal za statečnost balíček plný dobrot a děti byly spokojené. Jen čert odešel s prázdným pytlem. S Mikulášem jsme se rozloučili, děti mu slíbily, že budou hodné a šikovné. A budeme se těšit zase za rok na jeho příchod.

Fotografie ve fotogalerii

Datum a svátky

 

Informace o koronaviru

Úřední deska


Všechny dokumenty, včetně návrhu a schváleného : rozpočtu, střednědobého výhledu rozpočtu, závěrečného účtu, rozpočtového opatření apod., jsou uveřejněny v úplném znění zde na elektronické úřední desce a nahlédnout do jejich listinné podoby je možné v kanceláři OÚ v Lubné v úředních hodinách.
Pohlednice Lubné
Na obecním úřadu jsou k dispozici nové pohlednice naší obce. Jsou zhotoveny ve dvou variantách: zimní a letní. Prodej v úředních hodinách. Cena za  1 kus 15,-Kč.

pohled letní0003

   pohled zimní0002

Odkazy

Mikroregion Chřiby

www.chribymikroregion.cz


MAS Hříběcí hory

www.hribecihory.cz


Sdružení pro cestovní ruch - KM

www.region-kromeriz.cz/

Jaké bude počasí
Služby v okolí

Kroměřížská nemocnice a.s.

Tel: 573 322 111

 

VaK Kroměříž

Tel: 573 517 500, 501

 

E-On

Tel: 840 111 333

 

RWE

Tel: 840 112 355

 

Hlavní pošta Kroměříž

Tel: 840 111 244

Statistika

TOPlist