Přizpůsobení webu
Adresa OÚ

Obecní úřad

Lubná č.p. 177

767 01 Kroměříž

Tel: 573 335 025


obec@old.obeclubna.cz

Informace z obce
rocenka
Poloha obce

GPS - Lubná

49°22'24.60''N, 17°39'64.90''E

Ukázat na mapě

Geomorava-obec-300x148

2

5

5

Základní informace
KrajZlínský
OkresKroměříž
PoštaNE
Škola
Kat. výměra764 ha
Nad. výška245 m
Počet obyv.450
Prům věk40

CZECH POINT

Obecní úřad Lubná poskytuje ověřené výstupy z informačních systémů veřejné správy. 


  • z rejstříku trestů
  • z katastru nemovitostí
  • z obchodního rejstříku
  • z rejstříku živnostenského podnikání pro fyzické osoby
  • z rejstříku živnostrnskéhopodnikání pro právnické osoby
  • z bodového hodnocení řidičů
  • vidimace a legalizace podpisů a listin
Důležitá telefonní čísla
Tísňová linka112
Záchr. služba155
Hasiči150
Policie158

Mladí stolní tenisté na předních příčkách Žákovské ligy

 

Na letošní sezonu jsou hráči oddílu stolního tenisu připraveni dobře. A mužstvo zaznamenalo 4 vítězství a jedinou porážku na stolech Morkovic s jejich záložním týmem. Prohra byla těsná a navíc absentoval nejlepší hráč Vladislav Hilšer. O body se v zatímním průběhu dále zasloužili Trnčík Pavel /9/, Klásek Jiří /13/, Vaculík Jaroslav /6/, Polách Libor /5/, Škrabal Ota /1/ a Foltýn Vlastik /1/.

B mužstvo se pod vedením Petra Škrabaly sice teprve rozkoukává, ale ambice jsou jasné – postup do vyšší soutěže, tj. do Okresního přeboru. Mužstvo je namixováno ze starších hráčů /Vaculík, Škrabal Ota, Polášek, Škrabala Petr/ i nejmladších, tj. žáků, takže má perspektivu.

Letos poprvé jsme přihlásili do Žákovské ligy naše talenty /Daněk Filip, Hilšer Martin, Gabrhelík Lukáš a Kozelský David/ a do soutěže vstoupili vskutku impozantně třemi hladkými vítězstvími, takže se pasovali na favorita soutěže. Zdá se, že trpělivá práce s mládeží nese ovoce a budeme jenom doufat, že se se nerozplyne destilací v pálenici a mladí pozvednou úroveň stolního tenisu v Lubné na lepší pozici.

                                                                                                                                                             Polách Libor, trenér

DSC_0011 (2)

DSC_0004

DSC_0315

DSC_0385

DSC_0332

Datum a svátky

 

Informace o koronaviru

Úřední deska


Všechny dokumenty, včetně návrhu a schváleného : rozpočtu, střednědobého výhledu rozpočtu, závěrečného účtu, rozpočtového opatření apod., jsou uveřejněny v úplném znění zde na elektronické úřední desce a nahlédnout do jejich listinné podoby je možné v kanceláři OÚ v Lubné v úředních hodinách.
Pohlednice Lubné
Na obecním úřadu jsou k dispozici nové pohlednice naší obce. Jsou zhotoveny ve dvou variantách: zimní a letní. Prodej v úředních hodinách. Cena za  1 kus 15,-Kč.

pohled letní0003

   pohled zimní0002

Odkazy

Mikroregion Chřiby

www.chribymikroregion.cz


MAS Hříběcí hory

www.hribecihory.cz


Sdružení pro cestovní ruch - KM

www.region-kromeriz.cz/

Jaké bude počasí
Služby v okolí

Kroměřížská nemocnice a.s.

Tel: 573 322 111

 

VaK Kroměříž

Tel: 573 517 500, 501

 

E-On

Tel: 840 111 333

 

RWE

Tel: 840 112 355

 

Hlavní pošta Kroměříž

Tel: 840 111 244

Statistika

TOPlist