Přizpůsobení webu
Adresa OÚ

Obecní úřad

Lubná č.p. 177

767 01 Kroměříž

Tel: 573 335 025


obec@old.obeclubna.cz

Informace z obce
rocenka
Poloha obce

GPS - Lubná

49°22'24.60''N, 17°39'64.90''E

Ukázat na mapě

Geomorava-obec-300x148

2

5

5

Základní informace
KrajZlínský
OkresKroměříž
PoštaNE
Škola
Kat. výměra764 ha
Nad. výška245 m
Počet obyv.450
Prům věk40

CZECH POINT

Obecní úřad Lubná poskytuje ověřené výstupy z informačních systémů veřejné správy. 


  • z rejstříku trestů
  • z katastru nemovitostí
  • z obchodního rejstříku
  • z rejstříku živnostenského podnikání pro fyzické osoby
  • z rejstříku živnostrnskéhopodnikání pro právnické osoby
  • z bodového hodnocení řidičů
  • vidimace a legalizace podpisů a listin
Důležitá telefonní čísla
Tísňová linka112
Záchr. služba155
Hasiči150
Policie158

První březnová sobota patřila v Lubné kuchařkám a pekařkám. Osmnáct žen a jeden muž se opět po roce utkalo o titul ” Miss sladká buchta”. Místní kulturní dům se tak na jedno odpoledne proměnil v jedinečnou cukrárnu plnou lahodných, voňavých zákusků, které lákaly k nakousnutí. Báječnou atmosféru doplňovaly ukázky ve zdobení dortů a velikonočních perníčků, kdy zkušené a zručné cukrářky předváděly své vrcholné pekařské umění. Mezitím porota sestavená ze zkušených degustátorů neměla lehký úkol, protože všechny soutěžní zákusky a dortíky skvěle nejen vypadaly, ale ještě lépe chutnaly. přítomní diváci a samotní účastníci také nepřišli zkrátka, chutnalo malým i velkým. Nakonec se laická veřejnost i odborná porota shodli na vítězném zákusku ” TRIBIT” od paní Dočkálkové, která byla ošerpována jako pravá Miss a po zásluze odměněna věcným darem. Druhý nejlepší zákusem upekla paní Stančíková a v pořadí třetí nejchutnější kousek byl z kuchyně paní Balcárkové. Pořadatelé nezapomněli ani na naše nejmenší. Jako doprovodný program byla vyhlášena výtvarná soutěž s tématem vaření. Ti nejlepší autoři získali pěkný dárek a sladká odměna putovala všem zúčastněným dětem. S plnými bříšky se v podvečer rozcházeli domů spokojení lubeňáci – jak jinak než od prázdných talířů.

 

 

 

 

 

Více fotografií ve fotogalerii

Datum a svátky

 

Informace o koronaviru

Úřední deska


Všechny dokumenty, včetně návrhu a schváleného : rozpočtu, střednědobého výhledu rozpočtu, závěrečného účtu, rozpočtového opatření apod., jsou uveřejněny v úplném znění zde na elektronické úřední desce a nahlédnout do jejich listinné podoby je možné v kanceláři OÚ v Lubné v úředních hodinách.
Pohlednice Lubné
Na obecním úřadu jsou k dispozici nové pohlednice naší obce. Jsou zhotoveny ve dvou variantách: zimní a letní. Prodej v úředních hodinách. Cena za  1 kus 15,-Kč.

pohled letní0003

   pohled zimní0002

Odkazy

Mikroregion Chřiby

www.chribymikroregion.cz


MAS Hříběcí hory

www.hribecihory.cz


Sdružení pro cestovní ruch - KM

www.region-kromeriz.cz/

Jaké bude počasí
Služby v okolí

Kroměřížská nemocnice a.s.

Tel: 573 322 111

 

VaK Kroměříž

Tel: 573 517 500, 501

 

E-On

Tel: 840 111 333

 

RWE

Tel: 840 112 355

 

Hlavní pošta Kroměříž

Tel: 840 111 244

Statistika

TOPlist