Přizpůsobení webu
Adresa OÚ

Obecní úřad

Lubná č.p. 177

767 01 Kroměříž

Tel: 573 335 025


obec@old.obeclubna.cz

Informace z obce
rocenka
Poloha obce

GPS - Lubná

49°22'24.60''N, 17°39'64.90''E

Ukázat na mapě

Geomorava-obec-300x148

2

5

5

Základní informace
KrajZlínský
OkresKroměříž
PoštaNE
Škola
Kat. výměra764 ha
Nad. výška245 m
Počet obyv.450
Prům věk40

CZECH POINT

Obecní úřad Lubná poskytuje ověřené výstupy z informačních systémů veřejné správy. 


  • z rejstříku trestů
  • z katastru nemovitostí
  • z obchodního rejstříku
  • z rejstříku živnostenského podnikání pro fyzické osoby
  • z rejstříku živnostrnskéhopodnikání pro právnické osoby
  • z bodového hodnocení řidičů
  • vidimace a legalizace podpisů a listin
Důležitá telefonní čísla
Tísňová linka112
Záchr. služba155
Hasiči150
Policie158

Vážení spoluobčané,

Vláda ČR vyhlásila nouzový stav na dobu 30 dnů a s tím související opatření vydaná formou vládního nařízení, která se bezprostředně týkají všech občanů naší obce. V této souvislosti Vám oznamuji, že původně oznámený termín výběru poplatků od 3. března 2021 se odkládá na neurčito. Odpad se bude nadále vyvážet na štítky, které máte nalepené na odpadních nádobách z roku 2020. Svoz odpadu na tyto štítky bude platit nejméně do konce dubna tohoto roku.

Dále si Vás dovoluji upozornit, že od zítřejšího dne platí nová přísnější opatření v oblasti volného pohybu osob, shromažďování, nošení ochranných prostředků a dalších hygienických opatření. To např. znamená, že po naši obci se můžete pohybovat jen s ochranou dýchacích cest a jen v určitém čase a za určitým účelem. Upozorňuji, že je zákaz jakéhokoli shromažďování a návštěv mezi obyvateli. Důrazně Vás tímto vyzývám k odpovědnosti osobní i kolektivní a dodržování všech vydaných nařízení, buďte k sobě maximálně ohleduplní, jde o zdraví nás všech. Nespoléhejte na to, že se to Vás zrovna netýká. Opatření nelze zde všechny vyjmenovat, ale vše najdete v přiloženém dokumentu. V příloze jsou také formuláře pro Vaši potřebu pro výjimky z pohybu a činnosti, která vládní nařízení umožňují.

Vyřizování neodkladných záležitostí na obecním úřadě je možné jen na základě předchozího dohovoru telefonem nebo mailem (starosta tel. 724 189 505, starosta@old.obeclubna.cz). Od zítřka je taktéž ukončen provoz mateřské školy a obecní knihovny.

Přeji hlavně pevné zdraví a trpělivost!!!

Starosta

Nouzový stav a opatření cestne prohlaseni vzor formular cesty mimo praci Potvrzeni zamestnavatele na vice cest do prace otázky a odpovědi

 

 

Datum a svátky

 

Informace o koronaviru

Úřední deska


Všechny dokumenty, včetně návrhu a schváleného : rozpočtu, střednědobého výhledu rozpočtu, závěrečného účtu, rozpočtového opatření apod., jsou uveřejněny v úplném znění zde na elektronické úřední desce a nahlédnout do jejich listinné podoby je možné v kanceláři OÚ v Lubné v úředních hodinách.
Pohlednice Lubné
Na obecním úřadu jsou k dispozici nové pohlednice naší obce. Jsou zhotoveny ve dvou variantách: zimní a letní. Prodej v úředních hodinách. Cena za  1 kus 15,-Kč.

pohled letní0003

   pohled zimní0002

Odkazy

Mikroregion Chřiby

www.chribymikroregion.cz


MAS Hříběcí hory

www.hribecihory.cz


Sdružení pro cestovní ruch - KM

www.region-kromeriz.cz/

Jaké bude počasí
Služby v okolí

Kroměřížská nemocnice a.s.

Tel: 573 322 111

 

VaK Kroměříž

Tel: 573 517 500, 501

 

E-On

Tel: 840 111 333

 

RWE

Tel: 840 112 355

 

Hlavní pošta Kroměříž

Tel: 840 111 244

Statistika

TOPlist