Přizpůsobení webu
Adresa OÚ

Obecní úřad

Lubná č.p. 177

767 01 Kroměříž

Tel: 573 335 025


obec@old.obeclubna.cz

Informace z obce
rocenka
Poloha obce

GPS - Lubná

49°22'24.60''N, 17°39'64.90''E

Ukázat na mapě

Geomorava-obec-300x148

2

5

5

Základní informace
KrajZlínský
OkresKroměříž
PoštaNE
Škola
Kat. výměra764 ha
Nad. výška245 m
Počet obyv.450
Prům věk40

CZECH POINT

Obecní úřad Lubná poskytuje ověřené výstupy z informačních systémů veřejné správy. 


  • z rejstříku trestů
  • z katastru nemovitostí
  • z obchodního rejstříku
  • z rejstříku živnostenského podnikání pro fyzické osoby
  • z rejstříku živnostrnskéhopodnikání pro právnické osoby
  • z bodového hodnocení řidičů
  • vidimace a legalizace podpisů a listin
Důležitá telefonní čísla
Tísňová linka112
Záchr. služba155
Hasiči150
Policie158

Snad za malou účastí na Vánočním turnaji ve stolním tenise může velká nemocnost, ale faktem zůstává, že v neděli dopoledne 27. prosince se v herně na obecním úřadě sešly jen čtyři dvojice rodičů a dětí. Jak uvedl Lubor Polách, trenér a hráč oddílu stolního tenisu v Lubné: ,, Jako první se utkaly mezi sebou mladí soutěžící, kterých se sešlo čtyři, z toho jedna ( Zuzana Císařová ) něžného pohlaví. Vyhrál ten, který to má nejvíce v genech, David Sládeček, druhý skončil Adam Makový a třetí Filip Daněk, čímž jsem vlastně vyjmenoval všechny účastníky. Hlavní soutěž, čtyřhra rodičů s dětmi o Putovní pohár starosty obce, se logicky hrála se čtyřmi účastníky. Opět byli nejlepší Sládečkovi, následoval pár Malina – Makový a na třetím místě se umístili Daňkovi. Na Císařovi zbyla bramborová medaile, ale pokud bude Zuzana pokračovat v tréninkovém úsilí, myslím, že kluci se vůbec nemají na co těšit. Nakonec zmíním i kategorii, kterou jsme vyhlásili vzhledem k malé účasti na turnaji v jeho průběhu. Všichni dospělí se také utkali každý s každým a při účasti 4 mužů a 1 ženy ( paní Maková ) si pomyslné vavříny neodnesl nikdo jiný než zakladatel místního stolního tenisu, Karel Sládeček, který se pořád nechce nechat přemluvit, aby omladil!!! naše řady. Na dalších místech skončili Karel Císař a Stanislav Malina.

Nezbývá než věřit, že v novém roce 2016 se nám podaří odrazit ode dna a zažít opět dobré sezony stolního tenisu v Lubné. Podmínky pro to máme vynikající, za což je třeba poděkovat Obecnímu úřadu v čele se starostou ing. Kováčem.“

 

 

 

 

Datum a svátky

 

Informace o koronaviru

Úřední deska


Všechny dokumenty, včetně návrhu a schváleného : rozpočtu, střednědobého výhledu rozpočtu, závěrečného účtu, rozpočtového opatření apod., jsou uveřejněny v úplném znění zde na elektronické úřední desce a nahlédnout do jejich listinné podoby je možné v kanceláři OÚ v Lubné v úředních hodinách.
Pohlednice Lubné
Na obecním úřadu jsou k dispozici nové pohlednice naší obce. Jsou zhotoveny ve dvou variantách: zimní a letní. Prodej v úředních hodinách. Cena za  1 kus 15,-Kč.

pohled letní0003

   pohled zimní0002

Odkazy

Mikroregion Chřiby

www.chribymikroregion.cz


MAS Hříběcí hory

www.hribecihory.cz


Sdružení pro cestovní ruch - KM

www.region-kromeriz.cz/

Jaké bude počasí
Služby v okolí

Kroměřížská nemocnice a.s.

Tel: 573 322 111

 

VaK Kroměříž

Tel: 573 517 500, 501

 

E-On

Tel: 840 111 333

 

RWE

Tel: 840 112 355

 

Hlavní pošta Kroměříž

Tel: 840 111 244

Statistika

TOPlist