Přizpůsobení webu
Adresa OÚ

Obecní úřad

Lubná č.p. 177

767 01 Kroměříž

Tel: 573 335 025


obec@old.obeclubna.cz

Informace z obce
rocenka
Poloha obce

GPS - Lubná

49°22'24.60''N, 17°39'64.90''E

Ukázat na mapě

Geomorava-obec-300x148

2

5

5

Základní informace
KrajZlínský
OkresKroměříž
PoštaNE
Škola
Kat. výměra764 ha
Nad. výška245 m
Počet obyv.450
Prům věk40

CZECH POINT

Obecní úřad Lubná poskytuje ověřené výstupy z informačních systémů veřejné správy. 


 • z rejstříku trestů
 • z katastru nemovitostí
 • z obchodního rejstříku
 • z rejstříku živnostenského podnikání pro fyzické osoby
 • z rejstříku živnostrnskéhopodnikání pro právnické osoby
 • z bodového hodnocení řidičů
 • vidimace a legalizace podpisů a listin
Důležitá telefonní čísla
Tísňová linka112
Záchr. služba155
Hasiči150
Policie158

Mladí stolní tenisté si o posledním adventním víkendu v Hulíně zahráli turnaj družstev. Na šesti stolech se odehrál nekonečný maratón neuvěřitelně vyrovnaných a napínavých zápasů. Chlapci soutěžili ve tří členných týmech, děvčata ve dvou členných.

Do kategorie žáků se přihlásilo celkem 9 chlapeckých a 2 holčičí družstva.  V žácích turnajem prošel tým Sl. Kroměříž A bez jediné prohry a zaslouženě se nominoval na krajské kolo soutěží, druhé místo obsadili loňští vítězové hráči OÚ Lubná A a bronz si vybojovali domácí hráči SK Spartak Hulín A. Do kategorie žákyň se přihlásily jen dva domácí týmy, děvčata si tak zahrála jen mezi s sebou a za odvazu si tak odnesly domů cenné kovy.

V dorostenecké kategorii byly jen tři týmy Sl. Kroměříž, TJ Bystřice p.H. a OÚ Lubná. Tým Lubné byl také částečně složen také z žákovských hráčů, na kterých jistě byla znát únava ze soupeření ze své mladší kategorie. Jednoznačně nejsilnější tým Sl. Kroměříž také jako v žácích neprohrál a kromě poháru pro nejlepší tým okresu si zajistil také účast na krajských přeborech. Na druhém místě skončil tým TJ Bystřice p.H a bronz si odváží OÚ Lubná.

Sl. Kroměříž tedy slaví double a po zásluze bude zastupovat náš okres v krajské soutěži. Klub tak může být hrdý na svého hlavního trenéra Víťu Dvořáka, který skvěle umí vychovávat nové talenty. Nutno také zmínit, že i místní Hulín má své prvenství, protože dokázal postavit 3 +2 týmy a tedy má nejvíce aktivní mládeže.

Konečné pořadí:

Žačky:

 • SK Spartak Hulín A – Vlčková G., Hájová B.
 • SK Spartak Hulín B – Stoklásková V., Rygálová H

Žáci:

 • TJ Sl. Kroměříž A – Skácel J., Majtner J., Štětinová N.
 • OÚ Lubná A – Daněk F., Hilšer M., Kozelský D.
 • SK Spartak Hulín A – Kolomá T., Grygar T., Letev R.
 • KST Količín – Dvorčák A., Kaňa V., Měrka M.
 • SK Spartak Hulín B – Magnano M., Daněk O., Straka T.
 • SK Spartak Hulín C – Vaňhara R., Rygál V., Brázda J.
 • TJ Holešov – Dostál V., Barreto K., Rafaj S.
 • TJ Sl. Kroměříž B – Kindl Š, Váňa Š.
 • OÚ Lubná B – Mynář M., Mazel M.

Dorostenci:

 • TJ Sl Kroměříž – Svak A., Bureš M., Majtner J.
 • TJ Bystřice p. H. – Ostatek S., Ostatek F., Zajíc P.
 • OÚ Lubná – Daněk F., Hilšer M., Gabrhelík L.
Datum a svátky

 

Informace o koronaviru

Úřední deska


Všechny dokumenty, včetně návrhu a schváleného : rozpočtu, střednědobého výhledu rozpočtu, závěrečného účtu, rozpočtového opatření apod., jsou uveřejněny v úplném znění zde na elektronické úřední desce a nahlédnout do jejich listinné podoby je možné v kanceláři OÚ v Lubné v úředních hodinách.
Pohlednice Lubné
Na obecním úřadu jsou k dispozici nové pohlednice naší obce. Jsou zhotoveny ve dvou variantách: zimní a letní. Prodej v úředních hodinách. Cena za  1 kus 15,-Kč.

pohled letní0003

   pohled zimní0002

Odkazy

Mikroregion Chřiby

www.chribymikroregion.cz


MAS Hříběcí hory

www.hribecihory.cz


Sdružení pro cestovní ruch - KM

www.region-kromeriz.cz/

Jaké bude počasí
Služby v okolí

Kroměřížská nemocnice a.s.

Tel: 573 322 111

 

VaK Kroměříž

Tel: 573 517 500, 501

 

E-On

Tel: 840 111 333

 

RWE

Tel: 840 112 355

 

Hlavní pošta Kroměříž

Tel: 840 111 244

Statistika

TOPlist