Přizpůsobení webu
Adresa OÚ

Obecní úřad

Lubná č.p. 177

767 01 Kroměříž

Tel: 573 335 025


obec@old.obeclubna.cz

Informace z obce
rocenka
Poloha obce

GPS - Lubná

49°22'24.60''N, 17°39'64.90''E

Ukázat na mapě

Geomorava-obec-300x148

2

5

5

Základní informace
KrajZlínský
OkresKroměříž
PoštaNE
Škola
Kat. výměra764 ha
Nad. výška245 m
Počet obyv.450
Prům věk40

CZECH POINT

Obecní úřad Lubná poskytuje ověřené výstupy z informačních systémů veřejné správy. 


  • z rejstříku trestů
  • z katastru nemovitostí
  • z obchodního rejstříku
  • z rejstříku živnostenského podnikání pro fyzické osoby
  • z rejstříku živnostrnskéhopodnikání pro právnické osoby
  • z bodového hodnocení řidičů
  • vidimace a legalizace podpisů a listin
Důležitá telefonní čísla
Tísňová linka112
Záchr. služba155
Hasiči150
Policie158

Tak jak rychle plyne voda v potoce, tak i rychle uplynul náš školní rok a my se pomalu přiblížili k prázdninám. Děti nám během školního roku vyrostly, získaly nové vědomosti a dovednosti. A jak už to tak bývá i naši školku musí některé děti opustit a přestoupit tak na novou stanici života a tou je Základní škola. A právě proto uspořádala naše MŠ poslední akci v tomto školním roce a to ” Rozloučení s předškoláky”, kde jsme se s těmito dětmi rozloučili a popřáli jim na jejich nové cestě životem jen to nejlepší. Rozloučení proběhlo v úterý 28.června 2016 v odpoledních hodinách za kulturním domem v Lubné. Děti si připravily průřez celým školním rokem ve formě písniček, básniček a tanečků. Poté následovalo slavnostní pasování předškoláků, při kterém nechyběl ani statečný rytíř, který děti pasoval na školáky. Paní ředitelka a paní učitelka dětem popřály hodně štěstí a úspěchů a k tomu přidaly i drobné dárečky. Nechyběla ani závěrečná píseň, která byla tzv. třešničkou na dortu celého odpoledne. Krásné rozloučení jsme završili opékáním špekáčků a posezením u ohně.

Děti, které v září nastoupí do ZŠ: Laura Bartolšicová, Lukáš Veselý, Eliška Opravilová, Jan Sommer.

 

 

 

 

 

Datum a svátky

 

Informace o koronaviru

Úřední deska


Všechny dokumenty, včetně návrhu a schváleného : rozpočtu, střednědobého výhledu rozpočtu, závěrečného účtu, rozpočtového opatření apod., jsou uveřejněny v úplném znění zde na elektronické úřední desce a nahlédnout do jejich listinné podoby je možné v kanceláři OÚ v Lubné v úředních hodinách.
Pohlednice Lubné
Na obecním úřadu jsou k dispozici nové pohlednice naší obce. Jsou zhotoveny ve dvou variantách: zimní a letní. Prodej v úředních hodinách. Cena za  1 kus 15,-Kč.

pohled letní0003

   pohled zimní0002

Odkazy

Mikroregion Chřiby

www.chribymikroregion.cz


MAS Hříběcí hory

www.hribecihory.cz


Sdružení pro cestovní ruch - KM

www.region-kromeriz.cz/

Jaké bude počasí
Služby v okolí

Kroměřížská nemocnice a.s.

Tel: 573 322 111

 

VaK Kroměříž

Tel: 573 517 500, 501

 

E-On

Tel: 840 111 333

 

RWE

Tel: 840 112 355

 

Hlavní pošta Kroměříž

Tel: 840 111 244

Statistika

TOPlist