Přizpůsobení webu
Adresa OÚ

Obecní úřad

Lubná č.p. 177

767 01 Kroměříž

Tel: 573 335 025


obec@old.obeclubna.cz

Informace z obce
rocenka
Poloha obce

GPS - Lubná

49°22'24.60''N, 17°39'64.90''E

Ukázat na mapě

Geomorava-obec-300x148

2

5

5

Základní informace
KrajZlínský
OkresKroměříž
PoštaNE
Škola
Kat. výměra764 ha
Nad. výška245 m
Počet obyv.450
Prům věk40

CZECH POINT

Obecní úřad Lubná poskytuje ověřené výstupy z informačních systémů veřejné správy. 


  • z rejstříku trestů
  • z katastru nemovitostí
  • z obchodního rejstříku
  • z rejstříku živnostenského podnikání pro fyzické osoby
  • z rejstříku živnostrnskéhopodnikání pro právnické osoby
  • z bodového hodnocení řidičů
  • vidimace a legalizace podpisů a listin
Důležitá telefonní čísla
Tísňová linka112
Záchr. služba155
Hasiči150
Policie158

Myslíte na své seniory? Obec Lubná určitě ano. V sobotu 14. března 2015 pro ně připravila besedu se starostou obce. V odpoledních hodinách začali do místního kulturního domu přicházet první hosté. starosta obce Ing. Jan Kováč každého srdečně přivítal, s pány si potřásl rukou a dámy dostaly z jeho rukou malou kytičku. Nazdobený sál se rychle naplnil a beseda mohla začít.V úvodním slovu seznámil starosta přítomné občany s programem a vyzval k pozdější diskuzi. Následovalo působivé vystoupení dětského hanáckého sboru Ječmínek. Menší děti okouzlily svým tradičním Vítání jara, starší účinkující předvedly Zdobení královen. Následovala přednáška se zástupkyní kroměřížské policie, por. Mgr. Simonou Kyšnerovou, která s přítomnými seniory rozebírala různá nebezpečí, na které by si měli dávat pozor. Pozornost věnovala různým tématům od identifikace pachatele přes kapsářství až po podvodné prodejce. Poté starosta krátkým úvodem otevřel diskuzi, kde se zaměřil na úkoly v tomto volebním období, zejména v oblasti investic. Odpověděl na pár přímých dotazů a poděkoval všem, že přijali pozvání na toto setkání. Za doprovodu živé kapely se podávalo chutné pohoštění a všude panovala uvolněná atmosféra.

Shrnuto a podtrženo – jednalo se o velmi vydařené odpoledne, kdy měli naši starší spoluobčané možnost dozvědět se něco nového, setkat se se svými přáteli a sousedy, a v příjemném a klidném prostředí prodiskutovat s panem starostou nad kávou vše, co je trápí.

Poděkování patří všem zastupitelům obce Lubná, kteří se podíleli na přípravě tohoto příjemného odpoledne.

Datum a svátky

 

Informace o koronaviru

Úřední deska


Všechny dokumenty, včetně návrhu a schváleného : rozpočtu, střednědobého výhledu rozpočtu, závěrečného účtu, rozpočtového opatření apod., jsou uveřejněny v úplném znění zde na elektronické úřední desce a nahlédnout do jejich listinné podoby je možné v kanceláři OÚ v Lubné v úředních hodinách.
Pohlednice Lubné
Na obecním úřadu jsou k dispozici nové pohlednice naší obce. Jsou zhotoveny ve dvou variantách: zimní a letní. Prodej v úředních hodinách. Cena za  1 kus 15,-Kč.

pohled letní0003

   pohled zimní0002

Odkazy

Mikroregion Chřiby

www.chribymikroregion.cz


MAS Hříběcí hory

www.hribecihory.cz


Sdružení pro cestovní ruch - KM

www.region-kromeriz.cz/

Jaké bude počasí
Služby v okolí

Kroměřížská nemocnice a.s.

Tel: 573 322 111

 

VaK Kroměříž

Tel: 573 517 500, 501

 

E-On

Tel: 840 111 333

 

RWE

Tel: 840 112 355

 

Hlavní pošta Kroměříž

Tel: 840 111 244

Statistika

TOPlist