Přizpůsobení webu
Adresa OÚ

Obecní úřad

Lubná č.p. 177

767 01 Kroměříž

Tel: 573 335 025


obec@old.obeclubna.cz

Informace z obce
rocenka
Poloha obce

GPS - Lubná

49°22'24.60''N, 17°39'64.90''E

Ukázat na mapě

Geomorava-obec-300x148

2

5

5

Základní informace
KrajZlínský
OkresKroměříž
PoštaNE
Škola
Kat. výměra764 ha
Nad. výška245 m
Počet obyv.450
Prům věk40

CZECH POINT

Obecní úřad Lubná poskytuje ověřené výstupy z informačních systémů veřejné správy. 


  • z rejstříku trestů
  • z katastru nemovitostí
  • z obchodního rejstříku
  • z rejstříku živnostenského podnikání pro fyzické osoby
  • z rejstříku živnostrnskéhopodnikání pro právnické osoby
  • z bodového hodnocení řidičů
  • vidimace a legalizace podpisů a listin
Důležitá telefonní čísla
Tísňová linka112
Záchr. služba155
Hasiči150
Policie158

Dveře od lubenského kulturního domu se skutečně netrhnou. Jeden týden se zde uskutečnil košt pálenek a pomazánek a sotva stačil vyprchat odér destilátů, už tu byl tradiční karneval pro děti.

První únorovou sobotu se v místním kulturním domě konal historicky první ročník koštu pálenek a pomazánek. Dvaatřicet vzorků destilátů z peckovin a jádrovin a čtrnáct lahodných pomazánek koštovalo čtyřicet platících návštěvníků. Na změnu chuti dobře posloužila na kolečka nakrájená voňavá klobása či kousek zrajícího sýra, o hudební doprovod se postaral DJ František. Po oficiálním vyhodnocení pokračovala volná zábava až do pozdních nočních hodin. Podle slov pořadatelů se akce zdařila a pro úspěch se bude opakovat i v dalších letech.

Druhá únorová sobota patřila v Lubné dětem. Místní spolek dobrovolných hasičů tu pořádal opět po roce tradiční sportovní odpoledne pro děti v maskách. Více jak osmdesátka dospělých přivedlo své děti, které se na jedno sobotní odpoledne proměnily v princezny, kouzelníky, nejrůznější zvířátka. Sportovní klání střídaly taneční vsuvky, zaujalo i vystoupení mladých hasičů a než se děti nadály, bylo tu losování o věcné ceny. „Akce se podařila a za rok se tu opět setkáme,“ zaznělo na závěr z úst pořadatelek.

Datum a svátky

 

Informace o koronaviru

Úřední deska


Všechny dokumenty, včetně návrhu a schváleného : rozpočtu, střednědobého výhledu rozpočtu, závěrečného účtu, rozpočtového opatření apod., jsou uveřejněny v úplném znění zde na elektronické úřední desce a nahlédnout do jejich listinné podoby je možné v kanceláři OÚ v Lubné v úředních hodinách.
Pohlednice Lubné
Na obecním úřadu jsou k dispozici nové pohlednice naší obce. Jsou zhotoveny ve dvou variantách: zimní a letní. Prodej v úředních hodinách. Cena za  1 kus 15,-Kč.

pohled letní0003

   pohled zimní0002

Odkazy

Mikroregion Chřiby

www.chribymikroregion.cz


MAS Hříběcí hory

www.hribecihory.cz


Sdružení pro cestovní ruch - KM

www.region-kromeriz.cz/

Jaké bude počasí
Služby v okolí

Kroměřížská nemocnice a.s.

Tel: 573 322 111

 

VaK Kroměříž

Tel: 573 517 500, 501

 

E-On

Tel: 840 111 333

 

RWE

Tel: 840 112 355

 

Hlavní pošta Kroměříž

Tel: 840 111 244

Statistika

TOPlist